15 March 2010

Chciałabym szyć! Pomóżcie :)

Tak wlasnie , chcialabym nauczyć się szyc . Juz od dluższego czasu myslę o tym ale nie wiem od czego zacząc i jak do tego podejsć . Czy moglybyscie mi pomóc? poradzić , wkazac dobry kierunek :)co powinnam wiedzieć zanim zacznę, gdzie w necie szukać dobrych porad ? Proszę, pomóżcie sierotce:D
pozdrawiam . jestem już w Polsce , brrr.... zima zla ;)

5 comments:

Violetka said...

Jutro obiecuję napisać maila do Ciebie, bo teraz zmykam już spać. Mam nadzieję, że coś pomogę :) pozdraiwam!!! I cieszę się, że i Tobei zachciało się szycia :)

MROFKA said...

Z chęcią bym Ci pomogła ale sama dopiero raczkuję w tej dziedzinie. Szperałam ostatnio po necie i znalazłam kilka ciekawych linków, może Ci się przydadzą:

http://www.patchworkowo.org/

http://www.cafeart.pl/szyjemy/Kursy_szycia/Krolik_a_la_Tilda-_zrob_sam.html

http://baglady.blox.pl/2008/08/JAK-USZYC-TOREBKE-mini-kurs.html

Pozdrawiam i zapraszam do siebie

agajaw said...

burda dostępna w kioskach tam masz kursy szycia po za tym muśisz dużo szyć zacznij zszywac łatki .muśisz opanowac maszyne .Z kąd jesteś? bo jesli z trójmiasta to mogłabym dacci pare lekcji

Gazynia said...

witaj Stokrotko:)
Szycie to fajna sprawa:)
Ja serdecznie polecam zajrzeć tutaj: http://baglady.blox.pl/html Od jakiegos czasu Małgosia, właścicielka bloga przygotowuje kurs szycia i zamieszcza mnóstwo bardzo przydatnych informacji na temat szycia: maszyny, stopki do maszyn, przybornik szyjacej etc. Polecam Ci równiez forum: http://szyjemy-po-godzinach.pl/index.php -tam znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji, a poza tym dziewczyny odpowiedza na każde nurtujace Cie pytanie dotyczace szycia. Zapraszam serdecznie na forum:)

eve-jank said...

Szycie nie jest takie trudne widzę ,że dziewczyny podesłały linki więc nie będę się powtarzać...
Zapraszam do siebie po odbiór wyróżnienia