19 March 2010

***

Troszkę stresik mnie konsumuje :D więc niewiele robię . Zresztą dostalam poważne zamówienie od mojego dziecka na konika ( takiego calkiem sporego ) . Topornie mi to idzie ze względu na jego gabaryty :D ale nie mogę doczekać się efektu końcowego .

Miski i króliki powstaly z myslą o prezntach , ot tak sobie pomyslalam ze czemu by nie przewiązac podarku takim misiakiem zamiast wstążki ?! Ale robiąc je okazalo się żę mogą sluzyc jako ozdoba stolu np. na urodzinkach dziecka ( można przewiazać serwetki) , mozna również związać zaslonki ..... wsumie to ile pomyslów tyle możliwosci :D
Jesli chodzi o kwestie szpitalno-lecznicze to caly czas czekamy na ekspander :( cos czuję , że zaczniemy dopiero po swiętach......
Dziękuję za fanty od renatki i od pillow . Pięknie tworzycie !!! dziękuje Wam ogromnie!! Wkrótce pochwalę się tym co dostalam w formie zdjęć ;)
Pozdrawiam!!
P.S.
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ,ZE NIE ODPISUJĘ NA E-MEILE !!!! Postaram się to ogarnąc do końca tygodnia :).
Buziaki . a za oknem wiosna :)5 comments:

Dana Solmilar said...

"Szydełkowce" śliczne jak zwykle.

Życzę szybkiego pokonania wszelkich zdrowotnych przeciwności.
Dużo zdrówka dla Zosi i Was wszystkich!
Pozdrawiam:)

Anonymous said...

Proszę, jakie praktyczne zastosowanie dla szydełkowych misiów! Gdy przyczepisz je do gumeczki - Zosia będzie mieć ozdobę na kucyki:)Pozdrawiam wiosennie - Aśka Mirgos.

kasianat said...

Jak zwykle fajne maleństwa!!!!

Bovary said...

Fajne te Twoje króliki zamiastkokardkowe:) Takie wesołe :) Pozdrawiam cieplutko :)

drutefka said...

Genialne stworki ... ale to już chyba kiedyś pisałam ;) Pozdrawiam