06 June 2011

Anioł.
Udało mi się uszyć kolejnego aniołka . Długo mnie nie było , długo nic nie robiłam ... zaczełam pracować i to właśnie dlatego nic nie tworzyłam. Musiałam się w tym wszystkim odnaleść , no i ogarnąć zmęczenie które daje się weznaki pod koniec dnia. Szydełko musiałam jak narazie odstawić ( z wielkim , wielkim smutkiem i żalem) , odpaliłam za to maszynę którą dostałam na urodzinki w marcu i która jak dotąd ne miała okazji zabłysnąć :) Teraz ma swoje pięć minut , może nawet więcej niż pięć minut :)


Przepraszam wszystkich , któży do mnie piszą mejle a ja nie odpisuję . Dziękuję Wam za wiadomości i naprawdę przepraszam za milczenie .


Pozdrawiam stokrotnie .

8 comments:

Ewa said...

przepiękna, przesłodka Anielinka :) Powinnaś nadać jej jakieś równie słodkie imię :)

kasica53 said...

Z wielkim smutkiem to my się będziemy borykać, bo będziemy tęsknić za Twoimi dziergadełakmi! Chociaż szyciowo też nieźle dokazujesz :) Panna Kropka fajniusia.

anielina said...

Jaka śliczna!I te kropki, czy też groszki...sama słodycz...Pozdrawiam!

Szydełkowe czary-mary said...

Aniołki zawsze są cudne .

dom za końcem świata said...

Czyli rozwijasz się w wielu nowych kierunkach! Wspaniale. Ja tam nie będę się smucić, z przyjemnością popodziwiam szyciowe sTworki.

Katarzyna / Kathryn said...

Aniol bardzo mi sie podoba! Uwiodlas mnie nim....

Dana Solmilar said...

Śliczniutki!
Pozdrawiam:)

Anonymous said...

Martusiu!!!
Ja i tak będę czekała na Twoje sztrykowanki, bo to w nich się zakochałam... Na razie sobie szyj, ale urzyj kiedyś szydełka:-)
Pozdrowionka!!!