19 March 2009

Pan Spring.U mnie wiosna na calego a nawet można pokusić się o stwierdzenie , że od paru dni nastalo slabe lato ;D . Sloneczko przepięknie swieci a ja na dodatek mam tydzień wolnego , szkoda tylko ,że Zojka troszkę zasmarkana !!Ehhhh czego więcej chcieć :) . Nie wiele robię bo calymi dniami siedzę w ogrodzie , bawiąc się w ogrodnika albo w piknik z córcią . Ten misio robil się naprawdę dluuuugo ale wkoncu doczekal się pozszywania ;) . Wlasnie on jest odzierciedleniem pogodu u nas - niebo przepięknie niebieskie a trawa jak jego nosek soczyscie zielona .
Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!

7 comments:

violetka said...

A u mnie przed chwilką była śnieżyca!!!! zazdroszczę tej pogody!!! Misio superaśny :) pozdrawiam

alexls said...

Misio jak zwykle pierwsza klasa. Koniecznie pokaz nam co w Twoim ogrodzie rosnie! U nas niby coraz cieplej, ale jeszcze nie wystarczajaco na piknik - wiec troszczke zazdraszczam;)

Dana Solmilar said...

Ech wiosna...
a u mnie zimowo :(
Misio superaśny!
Pozdrawiam:)

Anonymous said...

Daj fotkę waszej wiosny.Nacieszymy spragnione słońca oczy...U mnie zimno, deszcz ze śniegiem i wiatr.Prawdziwe przysłowie "W marcu, jak w garncu" Brrr...
A co do misiaka, to jemu z oczek śpiewa - Zieeelono miii...:)
Aśka Mirgos

Violetka said...

jeszcze raz ja ;p Tym razem z nowego bloga! zapraszam do mnie :)

Kropelka said...

Cudowny misiaczek!
Cos mi sie zdaje ze z przyjsciem wiosny na blogach zrobi sie spokojniej.Trzeba naladowac akumulatory promykami slonca!Kocham wiosne,lato !
Usciski dla Was,Stokrotko :*

ZIELONA said...

Jaki przystojniak :) :)