13 January 2009

Zabawa muzyczna,

Do owej zabawy zostalam zaproszona przez Alexls http://alexls-destinationart.blogspot.com/ do której zresztą zapraszam ;)

1. Zastanów się, w rytm jakiej piosenki poszedłbyś/poszłabyś na koniec świata, tam gdzie nogi poniosą, lub zabrał(a)byś na bezludną wyspę?

2. Umieść link do tej piosenki na blogu (np. za pomocą YouTube, Wrzuta, Google.video itp. etc.)

3. Napisz, jakie wspomnienia i skojarzenia wywołuje u Ciebie ten utwór.

4. Zaproś 2-5 osób, znajomych bloggerów do tej zabawy i powiadom ich w komentarzu, na ich blogu...

5. Miłego słuchania i wspominania...

6. Zabawę wymyśliła Ignezja, która wybrała taki utwór: Massive Attack - TearDrop.mp3


Cóz ciężka sprawa z wyborem . Bardzo lubię sluchac muzyki , hmm nie slucham jednak na codzien muzyki popularnej , zasluchuję się w roku , metalu, hardcore ...... ale i nie tylko ;) i aby wam oszczędzić jazgotów skupię się na tej spokojniejszej muzyce która umila mi dni ;) Bardzo lubię Kazika Staszewskiego , Kasię Nosowską i zespól HEY, Edytę Bartosiewicz, Anitę Lipnicką , Dzem ..... Ciężko jest wybrać jedną piosenkę , kazdego dnia mam inna ulubioną co jest uzależnione od mojego nastroju , humoru....
hmmmm , mysle , mysle i jednak postawię na piosenkę Anity Lipnickiej " Wszysto się może zdażyc" , rozbrzmiewa ona na plycie z mojego slubu , jak miedzy innymi mama pomaga ubrać mi się w suknię ;"""). Zawsze jak ją slysze "zwalniam" , usmiecham się w seduchu i czuję się jakbym miala znowu 21 lat i szykowala sie do najwazniejszego i najszczesliwszego dnia w moim zyciu :"")
Do zabawy zapraszam:

- ejoanne http://www.e-joanna.eu/
- gazynie http://gazynia.blox.pl/html
- martę http://mojeroboty.blogspot.com/

Pozdrawiam!!!!

2 comments:

Anonymous said...

dzięki wielkie za zaproszenie;-)))

martka said...

zaczęłam czytać twój wpis i tak mimowolnie zastanawiałam sie jaka to by była moja piosenka i tak dochodzę do końca posta i co? niespodziewajak:) zostałam zaproszona-(bo na swoim blogu jeszcze nie byłam)pomyślę i jutro wpiszę.dziękuję za zaproszenie