05 June 2009

Wyróżnienie .


Otrzymalam wyróżnienie od grazyny . Kochana Ty moja dziękuję ci ogromnie!!!!!!! Takie wyróżnienia zawsze przypominają mi o tym, że warto robić to co robię .
A ja wyróżnienie przyznaję ;
* Alexls
* e-joannie
* Danie i jej blogom
* Sance
* Kropelce

Moje uzasadnienie?!! .... no cóż są to blogi i osobowosci które uwielbiam, podziwiam i czasami pocichutku zazdroszczę umiejętnosci ;D No i na mej liscie znalazla by się także grazyna ale kto mnie już ubiegl ;)
Prawda jest natomiast taka,że ostatnio nie robię nic ;). W pracy busy ,cale dnie mnie nie ma , dzieciaczek mój kochany stęskniony , mężus tez a ja nerwowa , że nie mogę z nimi posiesiedzieć tylko w pracy muszę nadgodziny robić . Niestety okrótne życie , mam jednak nadzieję , że to przejsciowe i wszystko szybko się wyprostuję. Na domiar zlego pochorowalismy się troszku , Zojka do tej pory strasznie kaszle i tak mi jej szkoda jak muszę zmykać do pracy i zostawiać ją .

Nic nie robię , nawet pól misia nie powstalo. Uczę się na prawojazdy od niedawna , za miesiąc mam zamiar zapisać się na egzamin i spróbować swoich sil , z pracy też naprzynoszę jakis "standartów" do przeczytania także na robótki czasu brak :( . Pozatym niebawem (tj. 15-tego) Zosiaczek ma urodzinki i tak powoli zaczynam wszystko organizować , co by później czasu mi nie zabraklo ;).
Dziękuję wszystkim za mejle, za pamięć !!!!!!! A w szczególnosci Pani katekam której mejl rozlozyl mi na lopatki z radosci. Dziękuję za tak mile slowa!! Jestescie wielcy i kochani!
Pozdrawiam wszystkich wieczorową porą :)

5 comments:

sanka said...

Stokrotko, ogromnie dziękuję!!
Zdrówka wam życzę i powodzenia na egzaminie :)

alexls said...

Bardzo serdecznie dziekuje za wyroznienie! Ja tez wlasnie robie tutejsze prawko! Trzymam kciuki za pomyslnosc pierwszego podejscia! Pozdrawiam i mam nadzieje ze jednak znajdziesz czas na swoje pasje:)

Dana Solmilar said...

Stokrotko bardzo dziękuję za wyróżnienie!
Życzę dużo zdrowia i sił w zmaganiu się z różnymi przeciwnościami jakie codzienność rzuca nam pod nogi.
Trzymam kciuki za egzaminy na prawo jazdy.
Pozdrawiam... buziaczki dla Zosi:)

Joanna said...

Stokrotko Kochana, bardzo dziękuję za wyróżnienie! Życzę Wam duuużo zdróweczka a Tobie powodzenia w jeździe. Do przodu!!!Z uśmiechem i dobrymi myślami:-)
Pozdrawiam cieplutko i koszyk wielgachny uśmiechu dla Zosieńki Twojej przesyłam!

Joanna said...

A na misie i inne cudeńka, które Twoje paluszki tak tworzą, przyjdzie czas. Jesteśmy z Tobą Słoneczko!
:-)